Arsenal foci, football, mezrendelés, meccsek, gólok, Arzenál rajongói oldal

Arsene Wenger -Heti értékelés (9)
2009. Március 02, 17:54

Arsene Wenger - heti értékelés

Tisztelt szurkolók!

A szombat egy nagy csalódás volt, a 0-0 kiábrándító eredmény. nem egy tipikus gól nélküli mérkőzés volt, hiszen voltak helyzetek mindkét oldalon. Éreztem, hogy bosszantó hibákat vétünk, de azt nem lehet mondani, hogy nem harcoltunk.

A Fulham jól játszott, az első húsz percben, több helyzetet is kialakítottak, többet mozogtak, mi félidő közepére kaptunk erőre. Néhány lehetőségünk volt, de nem koncentráltunk megfelelően, a Fulham egyébként jól védekezett, a védelmük középső része különösen magabiztos volt.

Az utóbbi idők gyengébb teljesítménye több összetevős, de egy részben pszichológiai okokra vezethető vissza. Ezeket igen nehéz orvosolni, főleg amikor ilyen sorozatot produkálunk.Nem gondolom, hogy arra kéne fognunk ezt, hogy Adebayor és Eduardo sérült, amkor Ade játszott, akkor sem szórtuk a gólokat. Nehéz ezt értékelni..

A labdarúgásban az is egyik jó dolog, hogy ezek a hullámvölgyek nem tartanak örökké, és újból elkapjuk a fonalat..A csapatunk jó, de szombaton egy kicsit fásultak voltunk.

Egy olyan Bajnokok Ligája mérkőzés után, mint a Roma elleni, mely egy jó ellenfél elleni győzelem volt, meg kellett volna nyerni a szombati Premier League meccset is. Most sokkal nyugodtabbak lennénk.

Ami a bajnokság hajráját illeti, nem szeretnék találgatásokba bocsátkozni, azt illetően, hogy odaérünk e BL indulási pozícióba, egyelőre a szombati eredményt és játékot kell kitörölni a fiúkból..