Arsenal foci, football, mezrendelés, meccsek, gólok, Arzenál rajongói oldal

A legnagyobb Arsenal Gólok

Spalletti: 51%-49% esélyek a továbbjutásra..
2009. Február 25, 13:28

A játékvezetőnek elég volt kilenc Arsenal játékos is ..

Az angol sajtó az eredményen, a büntető jogosságán nem mereng túl sokat, ennek nincs is sok értelme, hiszen ez már a múlt. Mi sem tennénk, hiszen ezt a tizit belőtték, az első mérkőzésnek megvan a végeredménye, most a következő bajnokira kell összpontosítani, hiszen jön a Fulham, mely csapattól az ősz folyamán kikaptunk így elveszítve a veretlenségünket, a Craven Cottage-on.

Wenger sem felejtette el megjegyezni:” A játékunk sokkal jobb volt mint szombaton, könnyedebben tudtunk játszani, hiszen ellenfelünk futballozni akart és nem csak visszaállt a saját térfelére.

Arsene Wengernek azért többször is nekiszegezték a kérdést abban az igen ritkán látható szituációban, mikor is Toure és Gallas nem volt ott a második félidő kezdésére és benntragadtak az öltözőben. Wenger kitért a konkrét válasz elől, állítólag Gallas valami sípcsontvédő vagy más védőfelszereléssel tökölt, és őt várta mint csapatkapitány Kolo, akinek amúgy is az a babonája, hogy utoljára neki kell fűre lépnie. A dán Larsen játékvezető ehhez képest kilenc Arsenal játékossal indította a második félidőt, Gallas úgy lopakodott be a pályára, mintha a cipőjét kötné.  Érdekes eset, de túl nagy jelentősége nincs, Toure azt mondta: "Ez egy új szabály, amit megtanultam, ma este."

Samir Nasrit dicsérik, aki kétségtelenül jól játszott, de ezúttal mi még Denilsonnal is elégedettek voltunk(ritka eset mostanában), akinek a szorításában Totti, csak mint turista volt jelen Londonban.

A visszavágóval kapcsolatban szóba került, hogy addigra lehet, hogy pályára lép már Eduardo és Adebayor is, valamint a gólt nem kapni az Emiratesben – alaptétel sikeres  végrehajtása került terítékre a visszavágóval kapcsolatban.

Spalletti egyáltalán nem volt bánatos az eredmény okán, elmondta, hogy sokan hiányoztak náluk, így nézve még jó is az egygólos vereség, nem elégedetlen, a továbbjutási esélyek 51-49%-ra módosultak az Arsenal javára. Azaz bármi megtörténhet.