Arsenal foci, football, mezrendelés, meccsek, gólok, Arzenál rajongói oldal
Tabella

A legnagyobb Arsenal Gólok

Az angol U21 válogatott EB döntős Galéria megnyitása
2009. Június 26, 20:40

A 38.percben már 3-0-ra vezetett a két Arsenal játékost a soraiban tudó angol U21-es válogatott. A svédek azonban nem adták fel és a második félidőben egyenlítettek. A hosszabbítás nem hozott gólt. A büntetőket az Aston Villa játékosa Millner kezdte, de, ahogyan egykor Beckham, ő is elcsúszott a lövés pillanatában és az égbe lőtt. A második angol büntetőt Hart az angolok kapusa vágta be. A negyedik 11-es párban az angol kapus a svéd rugójátékos cukkolásáért sárga lapot kapott így nem védhet a döntőn. Aztán 5-4 -nél a svédek játékosa a kapufát találta el, így az szigetországiak jutottak be a döntőbe, amelyet itt az Arsenal Mánia Tv-n élőben követhetnek majd.(Az ellenfél a másik elődöntőben az olaszokat 1-0-ra legyőző német válogatott lesz.)